Služby

IMG_6715

Kadeřnictví. O krásné vlasy se stará kadeřnice Peťa (říkáme jí Anežka). Dělá nádherné práce a její úsměv je nakažlivý. Pracujeme s vlasovou kosmetikou Revlon a děláme téměř vše: od pánských střihu, přes dětské až po složitosti v podobě stahování a bayalage nebo ombré u žen. Svatby nás taky moc baví.

IMG_6951

Tetování. Míša je naše dvorní tatérka. Má to v sobě. Je to umělec každým coulem, na webu ji najdete pod pseudonymem LaPapula a z jejích prací vám přechází zrak. Svoje termíny si objednávejte na tel.: 775 253 850. Nebudete litovat.

IMG_6877

Kosmetika. Verunka je naše slovenská víla a my jsme moc rádi, že se jí u nás líbí. Báječně zvládá kosmetické služby všeho druhu a nejen to, prodlužování řas od Verunky je dlouhodobě vysoce hodnoceno pro její lehkou ruku. Nově se stala i lektorkou rekvalifikačních kosmetických kurzů.

IMG_6919

Nehtová modeláž. Janička patří mezi další umělce do party. Nehty od ní jsou skvost. Drží skvěle a vypadají ještě lépe. Janička je obrovský perfekcionista, a proto víme, že v této oblasti našim klientům dopřáváme to nejlepší.

IMG_6790

Prodlužování řas. Janička je náš nejnovější přírustek do party, je to báječná žena. Má pro kosmetiku a prodlužování řas neuvěřitelný cit a talent. Její klientela se ráda a spokojeně vrací.

IMG_6605

Recepce. Recepce je jedno z nejdůležitějších míst salonu. A Peťa ví, jak se o klienty (a někdy i o nás) postarat. Vše dělá pečlivě, s láskou a usměvem. Aby taky ne, sama stála u počátku celého salonu, a proto se vyzná. Jakmile si nebudete něčím jisti nebo se budete chtít objednat, tak takhle žena je tu pro vás. A je na správném místě.

IMG_6769

Pedikúra. Peťa je naší oblíbenou pedikérkou, každému vyjde vstříc a má moc šikovné ruce. Od léta 2020 přebírá výhradní úlohu školitelky rekvalifikačních kurzů Pedikérka a nehtová designérka.

IMG_7154

Rekvalifikační kurzy. Aktuálně nabízíme tři druhy rekvalifikačních kurzů: kosmetický, vizážistický a pedikérský. Do konce roku 2020 bychom rádi otevřeli ještě masérský a tatérský. Zůstaňte s námi pro další informace. Pokud vás zajímá nějaký z kurzů konkrétněji, prosím kontaktujte nás na tel.: 777188766 nebo přes kontaktní formulář.

IMG_6627

Recepce. Baruš je naše víkendová posila na recepci a my jsme za to moc rádi. Peče to s námi už taky nějaký čas a je pro každou legraci. Svou práci odvádí poctivě, a pokud jste našimi víkendovými klienty, tak narazíte právě na ni.

IMG_6698

Kadeřnictví. Společně s Peťou je v kadeřnictví ještě Věrka. Věrka se během pár krátkých měsíců vyšvihla mezi TOP kadeřnice. Zvládá vše od melírů, přes pánské střihy až po svatební a společenské účesy. Přijďte vyzkoušet, nebudete litovat.

IMG_7010

Vizážistika. Líčení je nedílnou součástí image každé ženy, proto nabízíme líčení pro všechny druhy příležitostí, včetně kurzů sebelíčení, certifikovaných kurzů líčení až po ty rekvalifikační. Naší velkou oblibou jsou i svatební a plesová líčení. Hlavní kápo přes líčení je Evča, ale na salonu jsou pro tuto činnost proškoleny všechny kosmetičky.

IMG_6852

Kosmetika. Míšu jsme si vybrali sami. Je to absolventka našeho rekvalifikačního kosmetického kurzu a hned jsme věděli, že je to holka šikovná a že k nám patří. Zvládne každou proceduru, kterou máme v ceníku a je to důležitá víkendová posila naší party.